Skip to content

Hakkımızda

Av. Ertuğrul Kalemci

Av. Ertuğrul Kalemci

Avukat Ertuğrul Kalemci; 1988 Yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta öğrenimini İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, yükseköğrenimine Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam etmiştir. Öğrenimi esnasında birçok dönem onur belgesi almış, Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile bir dönem Polonya Wroclaw Üniversitesinde eğitimine devam etmiş, mezuniyet sonrası Witten/Almanya’da kurulu Rechtsanwaltkanzlei Akca-Arikan Hukuk Bürosunda staj yapmıştır.

İzmir Barosuna bağlı olarak avukatlık stajını K&P Legal’de tamamlamış, aynı büroda bir dönem avukatlık yapmaya devam etmiş ve bu süreçte birçok yerli ve yabancı firmaya Şirketler Hukuku ve İş Hukuku alanında danışmanlık vermiştir.

Akabinde çalışma hayatına As Hukuk Bürosunda devam ederek, Bankacılık ve Takip Hukuku alanında deneyim kazanmış, hizmet verilen Bankaların ege bölgesi tahsilat birincisi olmasına katkı sağlamıştır.

Avukat Ertuğrul Kalemci, 2014 yılından bu yana İzmir Barosuna bağlı olarak avukatlık mesleğini sürdürmekte, bununla birlikte 2018 yılından itibaren kurucusu olduğu DataPartner firması ile Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında şirketlerin dönüşüm süreçlerini yönetmekte, e-ticaret firmalarına güvenli e-ticaret ve veri güvenliği konularında danışmanlık yapmakta ve aynı zamanda Bynogame firmasında yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ana çalışma alanları Veri Güvenliği ve Bilişim Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku ve İcra İflas Hukuku ‘dur.

Sohbeti başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Av. Ertuğrul Kalemci
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?